Oficálna stránka obce

Uzatvorenie Rovnej a časti Školskej ulice

28. apríla 2022

Oznamuje občanom, že od pondelka 02. 05. 2022 do štvrtku 05.05.2022 bude uzatvorená celá ulica Rovná a časť Školskej ulice okolo kostola (od križovatky Hlavná – Školská po križovatku Poľná – Školská). Obchádzky sú vyznačené prenosnými dopravnými značkami. Úseky budú úplne uzatvorené, nakoľko tam bude prebiehať frézovanie a recyklácia podložia a zhotovenie stabilizácie, ktorá nesmie byť pár dní zaťažovaná, aby sa nezničila. Prejzd je možný len pre záchranné zložky a v mimoriadnych prípadoch. Uzatvorené bude aj parkovisko pri kostole.

Žiadame všetkých občanov, aby počas uzávierok rešpektovali dopravné obmedzenia a podľa možností obmedzili využívanie celej Školskej ulice autami a prispeli, tak k bezproblémovému priebehu rekonštrukcie.

Žiadame obyvateľov Školskej ulice, ktorí bývajú na úseku mimo prvej etapy (od križovatky Poľná – Školská, po križovatku Školská – Železničná), aby neparkovali svoje vozidlá na chodníkoch a umožnili tam parkovanie vozidlám z uzavretých úsekov (Rovná, Školská okolo kostola).

Ďakujeme za pochopenie.

  •  
  •  
  •  

Last modified: 28. apríla 2022