Oficálna stránka obce

Spoločná brigáda ku Dňu Zeme 2019

10. apríla 2019

Vážení a milí občania Rovinky,

dovoľte nám pozvať Vás na spoločnú brigádu, ktorú organizujeme pri príležitosti Dňa Zeme 2019. Stretneme sa na voľnej ploche pri malom jazere o 9.50 hod., aby sme si rozdali vrecia na odpad a gumené rukavice (ak doma máte svoje pevné rukavice, vezmite si radšej tie). Ak sa Vám ku malému jazeru nedá prísť, pošlite pokojne svojho zástupcu na bicykli. O 10.00 hod. sa rozídeme do rôznych častí obce, kde je okolie znečistené odpadkami, a tie spoločne vyzbierame.

Neporiadok a špina z ulíc nezmiznú, kým ich budeme obchádzať, tolerovať či dokonca „nosiť v sebe“. V sobotu 13. apríla si ku Dňu Zeme spoločne očistíme našu obec – každý ako chce, môže a vládze.

Vyzývame týmto aj všetkých developerov, ktorí podnikajú na území obce, aby si konečne odpratali svoj stavebný odpad zo stavenísk či z miest, kam určite nepatrí.

S úctou

Komisia ochrany životného prostredia a verejného poriadku
Obecné zastupiteľstvo v Rovinke

  •  
  •  
  •  

Last modified: 10. apríla 2019