Rekonštrukcia ulíc Školská, Rovná, časť Železničnej

11. apríla 2022

Oznamuje občanom, že od 12. 04. 2022 sa začne s rekonštrukciou ulíc Školská, Rovná, Železničná. Rekonštrukcia bude prebiehať vo viacerých etapách a bude sprevádzaná výraznými dopravnými obmedzeniami a uzatváraním časti ciest. V rámci prvej etapy bude uzatvorená celá ulica Rovná a časť Školskej ulice okolo kostola (od križovatky Hlavná – Školská po križovatku Poľná – Školská). Obmedzenia a obchádzky budú vyznačené prenosnými dopravnými značkami.

Žiadame všetkých občanov, aby počas rekonštrukcie rešpektovali dopravné obmedzenia a podľa možností obmedzili využívanie Školskej ulice autami a prispeli, tak k bezproblémovému priebehu rekonštrukcie.

Žiadame obyvateľov Školskej ulice, ktorí bývajú na úseku mimo prvej etapy (od križovatky Poľná – Školská, po križovatku Školská – Železničná), aby neparkovali svoje vozidlá na chodníkoch a umožnili tam parkovanie vozidlám z uzavretých úsekov (Rovná, Školská okolo kostola).

Žiadame obyvateľov Rovnej ulice, aby od 12. 04. 2022 neparkovali vozidlá na Rovnej ulici a vyparkovali si aj vozidlá z garáží na Školskú ulicu.

Dotknutých občanov bude obec priebežne informovať o obmedzeniach.

Ďakujeme za pochopenie.

Last modified: 11. apríla 2022