Rekonštrukcia Školskej ulice – II. etapa

1. júna 2022

Oznamuje občanom, že od 02. 06. 2022 sa začne s rekonštrukciou úseku Školskej ulice v časti od križovatky Rovná – Školská po križovatku Školská – Železničná. Obmedzenia a obchádzky budú vyznačené prenosnými dopravnými značkami.

Žiadame všetkých občanov, aby počas rekonštrukcie rešpektovali dopravné obmedzenia a podľa možností obmedzili využívanie Školskej ulice autami a prispeli, tak k bezproblémovému priebehu rekonštrukcie.

Žiadame obyvateľov Školskej ulice, ktorí bývajú na úseku mimo druhej etapy (od križovatky Rovná– Školská, po križovatku Poľná – Školská), aby neparkovali svoje vozidlá na chodníkoch a umožnili tam parkovanie vozidlám z uzavretého úseku.

Žiadame obyvateľov Školskej ulice v úseku od križovatky Rovná – Školská po križovatku Školská – Železničná, aby od 02. 06. 2022 neparkovali vozidlá na danom úseku a vyparkovali si aj vozidlá z dvorov mimo realizovaný úsek, aby mali vozidlá k dispozícií a umožnili tak rozoberanie obrubníkov na chodníkoch.

Dotknutých občanov bude obec priebežne informovať o obmedzeniach.

Ďakujeme za pochopenie.

Last modified: 1. júna 2022