Platba poplatku za komunálny odpad

15. marca 2021

Vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu sa predlžuje termín na úhradu poplatku za komunálny odpad do 31. 05. 2021. Nakoľko je obecný úrad pre verejnosť zatvorený, platbu možno vykonať len bezhotovostne na účet obce č. SK61 0200 0000 0000 2472 2112 s použitím správneho variabilného symbolu, alebo uvedením mena a priezviska osoby, za ktorú sa odpad platí a súpisného čísla nehnuteľnosti. Vyriabilný symbol konktérnej platby získate na stránke zbernydvorrovinka.sk/platby, kde do poľa Zadajte posledné 4 čísla z rod. čísla, treba zadať posledné 4 čísel z rodného čísla osoby, ktorá je na platbu za komunálny odpad prihlásená zväčša ide o 4 čísla za lomítkom, v prípade starších osôb sú to 3 čísla za lomítkom a 1 pred ním a do poľa Zadajte spolu iniciály priezviska a mena je treba zadať prvé písmeno priezviska a prvé písmeno mena s dodržaním diakritiky osoby, ktorej je platba za odpad priradená (napr. František Mrvička s  rodným číslom 123456/7890 zadá údaje 7890 a MF). Po zadaní správnej kombinácie, systém zobrazí sumu poplatku za odpad na rok 2021 a variabilný symbol pre úhradu. V prípade, že systém nezobrazí žiadne údaje, bola zadaná nesprávna kombinácia a pre overenie údajov treba napísať e-mail na kacer@obecrovinka.sk.

Systém vyzdvihnutia nálepiek a vriec na plasty bude ešte upresnený.

Last modified: 16. marca 2021