Oficálna stránka obce

Kandidáti vo voľbách

Zverejnené programy kandidátov:
5 zo 6 programov kandidátov na starostu
29 z 37 programov kandidátov na poslancov

Kandidáti na starostu

1. Veronika Basta, Ing. (koalícia KDH, Spolu - občianska demokracia) - program
2. Milan Kubeš (NEKA) - program
3. Juraj Kufel, Ing. (NEKA) - program
4. Patrik Mrva (koalícia OĽANO, SaS, Nova) - program
5. Gabriela Vážna (Národná koalícia)
6. Tibor Zima, Mgr. (Demokratická strana) - program

Kandidáti na poslancov

1. Jozef Bartaloš (NEKA) - program
2. Veronika Basta, Ing. (koalícia KDH, Spolu - občianska demokracia)
3. Igor Berta (koalícia KDH, Spolu - občianska demokracia)
4. Branislav Bolguš (NEKA) - program
5. Libor Bombala (NEKA) - program
6. Július Farkaš (NEKA) - program
7. Marek Gehry (NEKA) - program
8. Jozef Golák (Smer - sociálna demokracia)
9. Radoslav Hajdúch, JUDr., LL.M (koalícia OĽANO, SaS, Nova) - program
10. Ján Hoľko, Ing. (NEKA) - program
11. Marián Chabreček (NEKA) - program
12. Boris Jankovský, Mgr., MBA (koalícia KDH, Spolu - občianska demokracia)
13. Marian Kanis (NEKA) - program
14. Jozef Kiss, Bc., MA (koalícia OĽANO, SaS, Nova) - program
15. Andrej Klačan (NEKA) - program
16. Jozef Kováč, Ing. (koalícia OĽANO, SaS, Nova) - program
17. Renáta Kováčová (NEKA)
18. Milan Kubeš (NEKA) - program
19. Ivana Majláthová (NEKA) - program
20. Martina Mandlíková, Ing. (NEKA) - program
21. Milan Medveď, Mgr. (koalícia OĽANO, SaS, Nova) - program
22. Alexander Melicher (NEKA) - program
23. Štefan Mittúch (NEKA) - program
24. Tomáš Môcik, Mgr. (koalícia KDH, Spolu - občianska demokracia) - program
25. Patrik Mrva (koalícia OĽANO, SaS, Nova) - program
26. Rudolf Nagy, Mgr. (koalícia KDH, Spolu - občianska demokracia) - program
27. Jaroslav Ománik (NEKA) - program
28. Vlastimil Popovič, Ing. (NEKA)
29. Adriana Potočná, Ing. (Smer - sociálna demokracia)
30. Lenka Romanová, Ing. (NEKA) - program
31. Mária Sokolová, JUDr. (koalícia KDH, Spolu - občianska demokracia) - program
32. Ivan Švec, Mgr. (koalícia OĽANO, SaS, Nova) - program
33. Gabriela Vážna (Národná koalícia)
35. Katarína Wagner, Mgr. (NEKA) - program
36. Michal Zachar (NEKA) - program
37. František Zajíček (NEKA) - program