Oficálna stránka obce

Jesenná burza šatstva a obuvi

3. novembra 2019

Srdečne Vás pozývame na jesennú burzu oblečenia a obuvi v Kultúrnom dome Rovinka, ktorá sa uskutoční 30. 11. 2019. Už po druhý krát máte opäť možnosť predať / zakúpiť si za symbolické ceny veci (prípadne si medzi sebou vymeniť), ktoré už nenosíte.
Trvanie burzy bude od 10.00 – 18.00 h v spoločenskej sále na prvom poschodí KD.
Vstupné 2 €/stôl, vyberá sa na mieste, 1 osoba max. 2 stoly. Toto vstupné bude použité na náklady spojené s burzou a s prenájmom sály.
Ak sa rozhodnete niektoré nepredané pekné kúsky podarovať, tieto ponúkneme NOSENE, podarujeme ďalej alebo odovzdáme EKOCHARITE, ktorá sa snaží zhodnotením tejto druhotnej suroviny podporovať neziskové charitatívne organizácie jednak zozbieraným oblečením, ale aj finančne.

Podmienky pre predávajúcich:

Záväzné prihlásenie zaslaním správy adresované – Maja Božíková http://facebook.com/maja.bozikova (FB Messenger) najneskôr do 20. 11. 2019. Následne, ak bude miesto voľné dostanete potvrdenie o možnosti zúčastniť sa.
Počet predávajúcich je OBMEDZENÝ, tak Vás prosíme o prihlásenie sa čo najskôr. Tiež žiadame o dodržanie podmienok burzy a o ÚČASŤ na burze po potvrdení. Odhlásiť sa môžete opäť správou najneskôr však 3 dni pred burzou. V prípade, ak sa predávajúci nedostaví aj napriek záväznému prihláseniu, nebude mať možnosť na nasledujúcej (tretej) burze zúčastniť sa ako predávajúci.
Príchod v deň konania burzy: najneskôr o 9.30 h z dôvodu prípravy vecí na predaj.
Predávajúcich prosíme nech si zabezpečia občerstvenie počas dňa.
Ďakujeme a tešíme sa na Vás! Veronika a Maja 🙂

Jesenná burza šatstva a obuvi – plagát

  •  
  •  

Last modified: 11. novembra 2019