Oficálna stránka obce

Hlasovanie za projekty ZŠ Rovinka

19. novembra 2022

Základná škola Rovinka sa zapojila do 2 grantových výziev, kde sa podporujú projekty hlasovaním. Prosím hlasujte za nasledovné projekty:

 1. Naša škola v Rovinke sa prihlásila do grantovej výzvy nadácie Penta, kde máme možnosť získať sumu 1000 €. Škola by z týchto financií zakúpila nové stojany na odkladanie bicyklov a kolobežiek. Hlasovanie trvá do 30.11.2022. Prosíme zahlasujte na stránke:  https://pentagrant.com/#hlasovanie kde nájdete náš projekt = Bicykel – zdravý spôsob dochádzania do školy. Následne len kliknite na e-mail, ktorý vám bude doručený.
 2. V ďalšom projekte O2 Športová akadémia Mateja Tótha je nutne hlasovať každý deň, (hlasovať môžu aj deti, ak majú vlastný telefón), keď sa hlasuje cez článok www.soda.o2.sk/pohyb dá sa získať až 2x viac hlasov (bonusové hlasovanie).

Základná škola z Rovinky je zapojená do súťaže o O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha.

 •  Hlasujte za vašu základnú školu na www.akademia.o2.sk
 •  Do 30.11.2022 môžete každý deň hlasovať za svoju školu.
 •  Máme pre vás návod, ako hlasovať s bonusom.
 •  Prečítajte si článok na www.soda.o2.sk/pohyb.
 •  Kliknite na súťažný banner pre využitie bonusového hlasu.
 •  Hlasujte každý deň s dvojnásobným počtom hlasov.
 •  
 •  
 •  

Last modified: 19. novembra 2022