Oficálna stránka obce

Generálne revízie v Slovnafte

24. apríla 2019

Od 27. apríla do konca júna 2019 sa budú v rafinérii Slovnaft realizovať plánované generálne revízie a technologické zarážky spolu na 21 výrobných jednotkách. Ich cieľom je vykonať inšpekciu technického stavu vybraných zariadení a následne zabezpečiť ich údržbu, prípadne opravu, ktorú nie je možné urobiť počas chodu zariadenia. Generálne revízie sú zároveň príležitosťou na zavedenie nových projektov, ktoré prispejú k efektívnejšej, spoľahlivejšej a bezpečnej prevádzke rafinérie a k minimalizácii negatívneho vplyvu na život obyvateľov okolitých mestských častí a obcí a ich komfort.

Práce počas generálnych revízií môže sprevádzať zvýšená hladina hluku, vznik zápachu a prípadné spaľovanie na poľných horákoch. Cieľom spoločnosti Slovnaft je skrátiť negatívne vplyvy znižujúce pohodlie obyvateľov žijúcich v okolí rafinérie na nevyhnutné minimum. Viac o sprievodných javoch.

O vplyve prác na komfort obyvateľov bude spoločnosť Slovnaft priebežne informovať na stránke www.slovnaft.sk/gr2019. Informácie budú pravidelne aktualizované, v prípade otázok je 24 hodín denne pripravená infolinka na čísle 02/4055 8929 alebo e-mail: gr2019@slovnaft.sk.

  •  
  •  
  •  

Last modified: 24. apríla 2019