Brigáda ku Dňu Zeme

16. apríla 2023

Komisia ochrany životného prostredia a verejného poriadku v spolupráci so starostom obce Rovinka organizujú ako každý rok brigádu ku Dňu Zeme v sobotu 22. apríla 2023. Dobrovoľníci z Rovinky v spolupráci s dobrovoľníkmi z Bratislavy vyčistia okrem bežných lokalít v obci Rovinka aj okolie železničnej zastávky Rovinka, ktoré patrí do katastra Podunajské Biskupice.

Komisia súčasne pozýva obyvateľov obce Rovinka na spoločnú brigádu, ktorú organizujeme pri príležitosti Dňa Zeme 2023. Pripájame sa k iniciatívam Upracme Slovensko a Čistíme svoj kraj. Stretneme sa na parkovisku pri malom jazere o 10.00 hod. V závislosti od počtu brigádnikov sa rozídeme do rôznych častí obce, ktoré bývajú najviac znečistené odpadkami – okolie malého jazera Štrčka, okolie hrádze, autobusové zastávky, námestie za obecným úradom a podobne.

Facebook – Deň Zeme v Rovinke

Deň Zeme v Rovinke_2023